The Impossible Collection of Jewelry

20 690 Kč21 600 Kč

Dodací lhůta: Obvykle do 10 dní

O knize

Úžasná sbírka klenotů. V této nádherné sbírce nejpozoruhodnějších klenotů dvacátého století se Vivienne Beckerová, historička se zaměřením na exkluzivní šperky, soustředí na nejtypičtější klenoty, které se staly milníky ve šperkařství za posledních sto let, od secese až na pokraj nového tisíciletí. Beckerové výběr sahá od Wiener Werkstätte a Tiffanyho studií přes Cartierovo mistrovské Art Deco kousky inspirované Egyptem, design klenotnictví Verdura pro Chanel až po vynikající kreace šperkařství DeBeers, Van Cleef & Arpels a Graff či moderní design nové generace inovativních umělců. Tuto krásnou, ručně vázanou knihu ve speciálním plátěném obalu musí mí každý sběratel exkluzivních šperků a milovník vzácných předmětů. Knihu doplňují i fascinující fotografie a obrázky.

In this magnificent collection of the most spectacular jewels of the twentieth century, fine jewelry historian Vivienne Becker selects the quintessential bijoux that represent the milestones of jewelry design of the last one hundred years. From Art Nouveau to the brink of the new millennium, Becker´s selections range from the Wiener Werkstätte and Tiffany Studios, Egyptian-inspired Art Deco masterpieces by Cartier and midcentury designs by Verdura for Chanel, exquisite creations by DeBeers, Van Cleef & Arpels, and Graff, to modern designs from a new generation of innovative artists. A new addition to Assouline´s Ultimate Collections, this beautiful volume is a must-have for fine jewelry collectors and lovers of precious objects. Sparkling with stunning photography, this hand-bound luxury edition features hand-tipped images and is presented in a linen clamshell case.

Novinky z Luxusní knihovny

Doporučujeme ...